
Ремінь поліклін. (вир-во DAYCO)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 5800435959
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (вир-во DAYCO)
Номер деталі 7PK2711S, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x20мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Примечание: замена 7PK2713.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK2711S |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
