
Підшипник маточини FORD перед. міст (Вир-во SKF)
1 830 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5800440232
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD перед. міст (Вир-во SKF)
Номер деталі VKBA 6520, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x70мм., орієнтовна вага - 0,81000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 6520 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.81000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴/комплект
