
Підшипник маточини FORD, VOLVO задн. міст (Вир-во SKF)
1 660 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 5800440249
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD, VOLVO задн. міст (Вир-во SKF)
Номер деталі VKBA 3532, призначена для Volvo, FORD, MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3532 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴/комплект
