
Підшипник маточини FORD TRANSIT передн. міст (Вир-во FAG)
2 820 ₴
- В наявності
- Код: 5800505658
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини FORD TRANSIT передн. міст (Вир-во FAG)
Номер деталі 713 6789 00, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x155x95мм., орієнтовна вага - 1,79800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6789 00 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 155 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.79800 кг |
| Висота | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴
