
Термостат FORD; MAZDA; ROVER (вир-во Mahle)
630 ₴
- В наявності
- Код: 5800520976
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат FORD; MAZDA; ROVER (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 4 92 D, призначена для FORD, MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 4 92 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Температура відкривання | 92 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Escort, 626, Windstar, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
