
Термостат FORD; OPEL; SAAB (вир-во Mahle)
700 ₴
- В наявності
- Код: 5800520978
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат FORD; OPEL; SAAB (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 5 88 D, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x90x65мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 5 88 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Температура відкривання | 88 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Escort, 95, Consul, 96, Lanos, Transit, Taunus, Manta, Orion, Scorpio, Fiesta, Granada, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
