
Термостат FORD, CITROEN (вир-во Mahle)
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 5800521095
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат FORD, CITROEN (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 68 88 D, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 68 88 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Температура відкривання | 88 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Mondeo, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
