Диск гальмівний FORD TRANSIT передн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 3166, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x40мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3166 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

