
Підшипник вижимний FORD, SEAT, VW (вир-во Luk)
5 450 ₴
- В наявності
- Код: 5800781985
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний FORD, SEAT, VW (вир-во Luk)
Номер деталі 510 0172 10, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x300x120мм., орієнтовна вага - 0,63000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 510 0172 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Galaxy, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63000 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450 ₴
