
Підшипник вижимний FORD TRANSIT 2,0DI-2,2TDCi 00-14 (вир-во Luk)
3 570 ₴
- В наявності
- Код: 5800784296
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний FORD TRANSIT 2,0DI-2,2TDCi 00-14 (вир-во Luk)
Номер деталі 510 0160 10, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x290x130мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 510 0160 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Ширина | 290 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴
