
Гайка кріплення колеса FORD, VOLVO 77- (Вир-во FEBI)
320 ₴
- В наявності
- Код: 5891911921
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка кріплення колеса FORD, VOLVO 77- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 29463, призначена для Volvo, FORD, Transit, Sierra, Scorpio.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x80мм., орієнтовна вага - 0,05900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05900 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 100 мм |
| Код запчастини | 29463 |
| Марка | Volvo |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
