
Диск колісний 13Н2х5,0J ВАЗ 2103, чорний (вир-во АвтоВАЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 5900859027
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск колісний 13Н2х5,0J ВАЗ 2103, чорний (вир-во АвтоВАЗ)
Номер деталі 21030-310101506, призначена для ВАЗ-2103.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 365x365x155мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АвтоВАЗ |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 365 мм |
| Код запчастини | 21030-310101506 |
| Марка | ВАЗ-2103 |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
