
Ролик натяжний HONDA (Вир-во SKF)
3 870 ₴
- В наявності
- Код: 6000414317
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний HONDA (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 63004, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 135x190x120мм., орієнтовна вага - 1,58500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 63004 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Діаметр | 76 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 120 мм |
| Привід шківа натягувача | Автоматичний |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V, Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.58500 кг |
| Довжина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴
