
Фільтр повітряний HONDA CIVIC 6 96-00 (вир-во PARTS-MALL)
320 ₴
- В наявності
- Код: 6000515563
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HONDA CIVIC 6 96-00 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAJ-012, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x240x60мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAJ-012 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, HR-V, CR-V |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
