
Фільтр повітряний HONDA CR-V 2 RD4-RD7 02-06 (вир-во PARTS-MALL)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6000515585
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HONDA CR-V 2 RD4-RD7 02-06 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAJ-038, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x210x160мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAJ-038 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Integra, FR-V, Civic |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
