Фільтр повітряний HONDA CIVIC 8 06-11 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAJ-063, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x255x55мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAJ-063 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

