Термостат HONDA; HYUNDAI; KIA; MAZDA; TOYOTA (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 64 88, призначена для TOYOTA, HONDA, MAZDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,10500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 64 88 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Температура відкривання | 88 град. C |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Sigma, e, 626, S Coupe, Jazz, Quintet, Sonata, Liteace, Cordia, Eclipse, Pajero, C4, Cuore, 323, L 300, L200, CRESSIDA, Persona 400, Wira, Lancer, Land Cruiser, Lantra, Prelude, Carens, Carnival, Celica, 929, Galant, Rio, Sapporo, Starion, Accord, Roadster, 4Runner, Hilux, Tredia, Colt, Crown, Galloper, Corolla, Corona, Pony, Space Wagon, Charmant, Santamo, Pony / Excel, Voyager, Sephia, Joice, Shuma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

