
Подушка опори двигуна HONDA ACCORD (вир-во RBI)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 6000572843
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка опори двигуна HONDA ACCORD (вир-во RBI)
Номер деталі O10094FM, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x110мм., орієнтовна вага - 0,69000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | O10094FM |
| Виробник | RBI |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴
