
Втулки стаб. HONDA ACCORD передн. (вир-во RBI)
210 ₴
- В наявності
- Код: 6000572985
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. HONDA ACCORD передн. (вир-во RBI)
Номер деталі O21098F, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x40x45мм., орієнтовна вага - 0,05200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | O21098F |
| Виробник | RBI |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05200 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
