
Втулки стаб. HONDA CIVIC передн. (вир-во RBI)
270 ₴
- В наявності
- Код: 6000573007
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. HONDA CIVIC передн. (вир-во RBI)
Номер деталі O2141F, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x40x40мм., орієнтовна вага - 0,03400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | O2141F |
| Виробник | RBI |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03400 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
