
Фільтр повітряний HYUNDAI TUCSON IX(LM) (вир-во PARTS-MALL)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6100506319
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI TUCSON IX(LM) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-082, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x280x180мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-082 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sportage, i40, ix35, Carens |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
