
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI Accent 05MY(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6100506334
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI Accent 05MY(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-022, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x130мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-022 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
