
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI STAREX 97-01 (вир-во PARTS-MALL)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6100506335
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI STAREX 97-01 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-023, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x140мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-023 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sorento, H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
