
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI KM-NEW SPORTAGE(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6100506337
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI KM-NEW SPORTAGE(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-031, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x150x90мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-031 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, I30, Voyager, Tucson, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
