
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI i30(FD) (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6100506338
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI i30(FD) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBA-034, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 0,08400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBA-034 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix35, Accent i25, i20, Carens, Optima, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Soul, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, i40, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
