
Фільтр паливний HYUNDAI Accent III, Getz, Grandeur, ix35, Matrix (вир-во PARTS-MALL)
450 ₴
- В наявності
- Код: 6100506346
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUNDAI Accent III, Getz, Grandeur, ix35, Matrix (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-047, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x90мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-047 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, ix55, Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, Optima, Accent, Getz, Rio, I30, H-1 / Starex, Sorento, Matrix, i40 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
