
Комплект кабелів високовольтних HYUNDAI ACCENT, ELANTRA, LANTRA 00-, COUPE 01- (вир-во PARTS-MALL)
610 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6100506351
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект кабелів високовольтних HYUNDAI ACCENT, ELANTRA, LANTRA 00-, COUPE 01- (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PEA-E50, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x220x60мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PEA-E50 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴/комплект
