
Прокладка FULL HYUNDAI D4BA/D4BX (вир-во PARTS-MALL)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 6100506357
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка FULL HYUNDAI D4BA/D4BX (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PFA-N050, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x560x20мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PFA-N050 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина | 300 мм |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
