
Колодка гальм. диск. HYUNDAI LIBERO(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
680 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6100506375
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HYUNDAI LIBERO(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKA-007, призначена для HYUNDAI, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x160x70мм., орієнтовна вага - 1,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKA-007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.60000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴/комплект
