
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTAFE 00MY (вир-во PARTS-MALL)
730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6100506377
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTAFE 00MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKA-016, призначена для HYUNDAI, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x160x70мм., орієнтовна вага - 1,85000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKA-016 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, Santa Fe, H-1 / Starex, Highway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.85000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴/комплект
