
Колодка гальм. диск. HYUNDAI AVANTE XD (вир-во PARTS-MALL)
720 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6100506378
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HYUNDAI AVANTE XD (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKA-021, призначена для HYUNDAI, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x70мм., орієнтовна вага - 1,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKA-021 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/комплект
