
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTAFE(CM) 05MY(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
650 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6100506381
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HYUNDAI SANTAFE(CM) 05MY(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKA-032, призначена для HYUNDAI, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x140x50мм., орієнтовна вага - 2,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKA-032 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.30000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект
