
Фільтр салону HYUNDAI ACCENT II (2шт.) (вир-во PARTS-MALL)
310 ₴
- В наявності
- Код: 6100506399
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону HYUNDAI ACCENT II (2шт.) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMA-012, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x255x40мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMA-012 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Accent, Getz, Elantra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
