
Фільтр салону HYUNDAI ACCENT (вир-во PARTS-MALL)
300 ₴
- В наявності
- Код: 6100506401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону HYUNDAI ACCENT (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMA-020, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x250x30мм., орієнтовна вага - 0,11400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMA-020 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Accent, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
