
Фільтр салону HYUNDAI AVANTE HD 06MY(-SEP) (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6100506402
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону HYUNDAI AVANTE HD 06MY(-SEP) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMA-024, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x260x30мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMA-024 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens, Cerato Koup, Accent, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
