
Фільтр салону HYUNDAI SONATA NF 08MY (вир-во PARTS-MALL)
320 ₴
- В наявності
- Код: 6100506404
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону HYUNDAI SONATA NF 08MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMA-031, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x270x40мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMA-031 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Magentis, Santa Fe, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
