
Ролик ременя (вир-во Parts-Mall)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6100506418
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик ременя (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PSA-B006, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x40мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PSA-B006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Lantra, Sonata, Carens, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Matrix |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
