
Ролик ременя HYUNDAI/KIA (вир-во PARTS-MALL)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6100506419
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик ременя HYUNDAI/KIA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PSA-B007, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x50мм., орієнтовна вага - 0,38100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PSA-B007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Lantra, Coupe, Accent, Getz, Rio, Elantra, Cerato, Matrix |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38100 кг |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
