
Ролик ременя HYUNDAI/KIA (вир-во PARTS-MALL)
490 ₴
- В наявності
- Код: 6100506420
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик ременя HYUNDAI/KIA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PSA-C001, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x40мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PSA-C001 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Carens, Sonata, Getz, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, Matrix |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Довжина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
