
Підшипник маточини передн. HYUNDAI ATOZ 98 (вир-во PARTS-MALL)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6100506423
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передн. HYUNDAI ATOZ 98 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PSA-H001, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PSA-H001 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58000 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
