
Підшипник маточини передн. HYUNDAI SONATA IV-V, Tucson 2.0-2.0CRDI 04-10 (вир-во PARTS-MALL)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6100506426
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини передн. HYUNDAI SONATA IV-V, Tucson 2.0-2.0CRDI 04-10 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PSA-H006, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x40мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Примечание: G4JN,G4JP,G6BV,G6CT,D4EA,G4KC,G6DB,G4KD,G4KE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PSA-H006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | ix35, Magentis, Santa Fe, Grandeur, Sonata, Optima, Carens, Tucson, Sportage, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
