
Стійка стабілізатора HYUNDAI GETZ(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6100506442
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора HYUNDAI GETZ(-OCT 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCLA-024, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x230x30мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCLA-024 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
