
Пильовик ШРКШ к-т HYUNDAI CLICK(-OCT 2006) (вир-во Parts-Mall)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6100506453
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРКШ к-т HYUNDAI CLICK(-OCT 2006) (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXCWA-302, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCWA-302 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
