
Прокладка піддона АКПП HYUNDAI GETZ/SCOUPE/LANTRA (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6100514534
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка піддона АКПП HYUNDAI GETZ/SCOUPE/LANTRA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1C-A011, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 251x320x1мм., орієнтовна вага - 0,00500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1C-A011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Виробник | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00500 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
