
Прокладка клапанної кришки HYUNDAI G4GC/G4JP (вир-во PARTS-MALL)
300 ₴
- В наявності
- Код: 6100514606
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки HYUNDAI G4GC/G4JP (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A016, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x300x10мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Carens, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
