
Прокладка клапанної кришки HYUNDAI G4KA/G4KC/G4KB (вир-во PARTS-MALL)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6100514607
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки HYUNDAI G4KA/G4KC/G4KB (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A017, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x450x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
