
Прокладка клапанної кришки HYUNDAI G4EC/G4FK/G4ED (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6100514608
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки HYUNDAI G4EC/G4FK/G4ED (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A018, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x400x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Accent, Coupe, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
