
Прокладка кришки клапанної HYUNDAI D4EA (вир-во PARTS-MALL)
250 ₴
- В наявності
- Код: 6100514611
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка кришки клапанної HYUNDAI D4EA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A021, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x480x4мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Nubira, Captiva, Cruze, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
| Висота | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
