
Прокладка кришки клапанної HYUNDAI L4CS/G4CP (вир-во PARTS-MALL)
240 ₴
- В наявності
- Код: 6100514612
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка кришки клапанної HYUNDAI L4CS/G4CP (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A023, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x490x3мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | L 300, Lancer, H 1, Space Wagon, H100, Galant, Starion, Sapporo, Cordia, H-1 / Starex, Tredia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
