Прокладка кришки клапанної HYUNDAI G4CR/G4CP/G4GF (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі P1G-A027, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x20мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1G-A027 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

